(33) 8413 266, (33) 8413 059 kontakt@polbudjaworzno.pl
PolBud Sosnowa 4 32-641 Przeciszów (małopolska) NIP:6321680415

Wybór zadaszenia

Decyzja zapadła – konieczne jest kupienie osłony nad drzwi. Tylko jakiej? Czy łatwo zdecydować się na odpowiedni model? Czy warto kierować się tylko i wyłącznie ceną i wielkością, czy może należy wziąć pod uwagę inne, dodatkowe właściwości naszych produktów?

Dzięki temu poradnikowi, możliwe będzie zdecydowanie się na osłonę odpowiednią do danego miejsca. Zależy ona oczywiście od budynku, jego stylu i przeznaczenia – jeden produkt będzie odpowiedni do biura mieszczącego się w dwustuletniej kamienicy, inny do nowoczesnego bloku na ogrodzonym osiedlu, a jeszcze inny do budynku kasy w muzeum. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć potrzeb wszystkich naszych przyszłych Klientów, ale jesteśmy w stanie zaproponować różne modele, które z pewnością sprawdzą się jako rozwiązania przy wejściach do wielu miejsc.

Daszek mniejszy czy większy?

Mimo, że wydawać się może, że osłonka zależy tylko od rozmiaru, wybór jest o wiele bardziej skomplikowany. Oczywiście, najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na produkt typu Classic, jako że pasuje on do większości budynków. Prostota wzoru jak i trwałość materiału pozwalają na wykorzystanie go zarówno w blokach, domkach, jak i przy wejściach do firm. Są to również jedne z najczęściej spotykanych osłon.

Jednak, jeśli chcemy zadbać o nowoczesne wykończenia nowego bloku mieszkalnego lub biurowca, z pewnością lepiej sprawdzi się zadaszenie typu Trendy. Są to idące z duchem czasu produkty, które sprawiają wrażenie zawieszonych prostokątów. Prostota i styl w jednym!

Inne modele

Nasza oferta pozwala jednak na większy wybór niż tylko pomiędzy wariantami Classic i Trendy. Dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania, jednak wybranie ich zwyczajnie nie pasowałoby do budynku, polecamy serię Modern. Są to daszki kształtem zbliżone do produktów Classic, jednak są bardziej transparentne, jak warianty Trendy. Pozwalają na połączenie dwóch światów – nowoczesnego z tradycyjnym. Możliwe jest również wybranie wersji Economic, jeśli zależy nam na cenie, lub modelu XXL, który pozwoli na zadaszeniu większej przestrzeni przy drzwiach.