(33) 8413 266, (33) 8413 059 kontakt@polbudjaworzno.pl
PolBud Sosnowa 4 32-641 Przeciszów (małopolska) NIP:6321680415

O firmie

PolBud należy do grupy ARCTOM. Istniejemy od 1997 r.

Oferowane przez nas daszki nad drzwi wejściowe wykonano z najwyższej klasy materiałów, takich jak malowane proszkowo aluminium, poliwęglan i akryl. Dzięki temu są one lekkie, trwałe, a co ważne – łatwe w montażu. Daszek nad wejściem dostępny może być w różnych kolorach: białym, grafitowym, czarnym, srebrnym, czy brązowym, jak również barwach z palety RAL. Wzory proponowanych przez nas zadaszeń objęte są ochroną prawną w Polsce i całej Unii Europejskiej.
 
Nasze zadaszenia z poliwęglanu i innych materiałów to wyroby spełniające nowoczesne standardy oraz zaspokajające stale rosnące oczekiwania naszych Klientów. Wciąż udoskonalamy nasz proces produkcyjny, a także tworzymy nowe modele zadaszeń wykorzystując innowacyjne, oryginalne kształty i funkcjonalności.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli więc tym, czego Państwo szukają są zadaszenia z poliwęglanu lub innego nowoczesnego materiału z pewnością zachwyci Państwa oferta firmy Arctom. Dzięki współpracy z przedsiębiorstwem Polbud efektowne i praktyczne daszki nad drzwi wejściowe stały się naszą specjalnością, pozwalającą na konkurowanie z największymi europejskimi markami. Budują Państwo dom, w którym potrzebny jest daszek nad drzwi wejściowe?