(33) 8413 266, (33) 8413 059 kontakt@polbudjaworzno.pl
PolBud Sosnowa 4 32-641 Przeciszów (małopolska) NIP:6321680415

Montaż zadaszenia nad drzwiami

Kiedy została już podjęta decyzja o kształcie i kolorze naszego wymarzonego zadaszenia, może się wydawać, że jedyne co nam pozostało to czekać na przesyłkę. Nic bardziej mylnego! Po odebraniu paczki i dokładnym sprawdzeniu produktu konieczny jest montaż. Jak się do tego zabrać? Wbrew pozorom, nie jest to nic trudnego i każdy może bez problemu zamocować taką osłonę nad swoimi drzwiami w kilka minut!

Jak zacząć?

Do zamocowania naszej nowego produktu, który nie tylko będzie pełnił funkcje estetyczne, ale także chronił nas przed warunkami atmosferycznymi, potrzebujemy tylko wiertarki. Już ten fakt mówi nam, jak prosta będzie to procedura. Dzięki temu, że do każdego daszka stworzyliśmy osobą instrukcję montażu, z pewnością nie będzie to trudne zadanie! Wystarczy podążać za schematami, a nasza osłonka z pewnością zostanie przytwierdzona w rekordowym tempie.

Oprócz naszych instrukcji, możesz również zajrzeć na nasz kanał (o nazwie “Arctom”) w serwisie YouTube i zapoznać się z filmikami, które również tłumaczą i pokazują, jak należy odpowiednio przytwierdzić osłonkę do ściany.


Montaż zadaszenia

Przy mocowaniu naszej osłony ważne jest, aby pamiętać o tym, że nasz nowy produkt musi przede wszystkim wisieć równo. Dlatego warto poświęcić więcej czasu na to, aby dokładnie wymierzyć miejsca, w których wywiercone zostaną otwory. Warto użyć poziomicy, jeśli mamy ją pod ręką. Jeśli nie – są inne sposoby na dokładne i równe przytwierdzenie produktu. Wzornik, przygotowany samodzielnie, pozwoli nam na szybkie rozwiązanie problemu.


Montowanie z wzornikiem

Wzornik to nic innego jak kawałek tektury czy kartonu. Możemy przyłożyć go do naszego zadaszenia i ołówkiem czy pisakiem zaznaczyć, gdzie dokładnie muszą znajdować się nasze otwory. Po przyłożeniu naszego wzornika do muru, doskonale widzimy, gdzie należy wiercić! Dzięki takiemu prostemu narzędziu, każdy z pewnością bez problemu wyznaczy dokładne miejsca wiercenia, co sprawi, że osłonka z pewnością będzie idealnie przytwierdzona!

Przy montażu należy wybrać odpowiednie wkręty lub śruby, w zależności od rodzaju powierzchni, do której przytwierdzamy daszek. Pamiętaj o tym, aby nie uszkodzić muru i zapewnić swojej osłonce bezpieczne mocowanie, które przetrwa długie lata!