(33) 8413 266, (33) 8413 059 kontakt@polbudjaworzno.pl
PolBud Sosnowa 4 32-641 Przeciszów (małopolska) NIP:6321680415

Ile kosztuje zadaszenie z poliwęglanu?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zainwestować w daszek z poliwęglanu, który jest umieszczany nad wejściem do domu lub firmy. Taki dodatek tylko z pozoru może wydawać się niepotrzebny, a tak naprawdę znacznie podnosi komfort użytkowania i warto poważnie rozważyć jego kupno – szczególnie, że jego koszt nie jest wysoki.


Zastosowanie zadaszenia

Wyobraźmy sobie sytuację – wracamy po pracy do domu, wokół nas wielka ulewa lub śnieżyca. Daszek z poliwęglanu uchroni nas przez niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi podczas gdy szukamy kluczy lub czekamy, aż drzwi zostaną otworzone przez któregoś z domowników. Warto również rozważyć proponowane przez nas rozwiązanie w firmie lub biurze. Klienci, którzy będą nas odwiedzać z pewnością docenią profesjonalny wygląd budynku i dbałość o osoby odwiedzające lokal jeszcze zanim będziemy w stanie zaproponować im nasze usługi.


Ile kosztuje zadaszenie z poliwęglanu?

Produkty z poliwęglanu są estetyczne, a jednocześnie odporne na warunki atmosferyczne. Elastyczność tego tworzywa sprawia również, że możliwe jest wykorzystywanie go do tworzenia wielu różnych wariantów w różnych stylach. Każdy może znaleźć daszek, który będzie odpowiadał postawionym wymaganiom – zarówno, jeśli chodzi o koszt, jak i styl danego produktu.


Decydując się na zakup osłony nad drzwi, musimy liczyć się z wydatkiem, który będzie wynosił kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Cena zależy oczywiście od danego modelu oraz od jego wielkości i stylu. Najtańszy produkt, jaki mam w ofercie, to koszt rzędu niecałych trzystu złotych; natomiast cena najdroższego to ponad dwa tysiące złotych. Jak widać, stawiamy na szeroką ofertę, która sprawi, że każdy będzie mógł pozwolić sobie na osłonkę z poliwęglanu.


Inne udogodnienia

Warto pamiętać, że możliwe jest także dokupienie ścianek bocznych. Dzięki temu, nie tylko daszek będzie chronił nas przed deszczem lub słońcem – osłonki znajdujące się po bokach drzwi również świetnie spełnią to zadanie, a ich atrakcyjna cena pozwoli na zamontowanie ich bez zbędnego wykosztowywania się.