(33) 8413 266, (33) 8413 059 kontakt@polbudjaworzno.pl
PolBud Sosnowa 4 32-641 Przeciszów (małopolska) NIP:6321680415

Daszek nad drzwi na zimę

Jeśli chodzi o ochronę wejścia do domu, warto zadbać o odpowiednią osłonkę, która w chłodne dni zabezpieczy nas przed deszczem lub śniegiem. Daszek nad drzwi na zimę to świetne rozwiązanie, które pomoże nie tylko schronić się nam podczas szukania kluczy czy zamykania zamków podczas opuszczania domu, ale również umożliwi naszym Gościom na komfortowe oczekiwanie na otwarcie wejścia – niezależnie od otaczającej ich aury.


Daszek nad drzwi

Niezależnie od pory roku, osłonka to wspaniałe rozwiązanie, które przyda się każdemu. Stworzy ona nie tylko odpowiednią aranżację wejścia, ale również ochroni przed warunkami atmosferycznymi. I tak, podczas gdy w lato będzie ona odpowiednim dodatkiem, który pozwoli na schowanie się przed rażącym słońcem oraz nie dopuści do tego, aby promienie słoneczne niszczyły powierzchnię naszych drzwi, tak w miesiące chłodniejsze, będzie również spełniała funkcje zabezpieczające. Dzięki zakupieniu odpowiedniej osłonki, możliwa będzie nie tylko ochrona osób, które wchodzą do lub wychodzą z budynku. Odpowiednio zamontowane zadaszenie pozwoli również na lepsze dbanie o nasze wejście.


Ochrona zapewniona przez daszek w zimę

Mimo, że śnieżyce są coraz rzadsze w zimę, musimy się ich spodziewać i być na nie przygotowanym. Jednak, nawet jeśli nie pada śnieg, to często mamy do czynienia z deszczem lub mżawką. Wszyscy wiemy, że opady nie są krystalicznie czyste i często są pełne zanieczyszczeń, które mogą źle wpływać na materiał, z których wykonane są nasze drzwi. Zacieki, które trzeba zmyć, to jedne z najczęstszych, ale też łatwiejszych do pokonania zanieczyszczeń – mimo to, chęć pozbycia się ich poprzez umycie wejścia w mrozie może wyrządzić dalsze szkody. W zależności od intensywności opadów i ich rodzaju, powierzchnia naszego wejścia i framug mogą doznać stałych uszkodzeń. Zamontowane zadaszenie pozwoli na wyeliminowanie tych problemów – w przeciwnym razie, uciążliwe kłopoty będą do nas powracać każdej zimy.


Niezależnie, czy zdecydujemy się na daszek nad drzwiami z powodów estetycznych, czy ze względu na nieprzychylne warunki pogodowe podczas zimy – jesteśmy pewni, że wśród naszych propozycji znajdzie się idealna osłonka do każdego budynku!